608 684 460

Ozonowanie

Ozonowanie pomieszczeń Łódż,dezynfekcja mieszkań Łódź Bałuty, odgrzybianie klimatyzacji Stryków, usuwanie pleśni Zgierz, usuwanie nieprzyjemnych zapachów Łódź Widzew, odgrzybianie lokali Głowno, ozonowanie mieszkań Brzeziny, usuwanie zapachów po kocie, ozonator Trioxygen 10 duo, dezynfekcja piwnic, usuwanie zapachu wymiocin

Ozonowanie pomieszczeń, klimatyzacji:

Dezynfekcja metodą ozonowania skutecznie zwalcza: bakterie, wirusy, grzyby, alergeny a także nieprzyjemne zapachy. Wywołane: paleniem papierosów, pożarem, malowaniem, zalaniem, rozlanymi substancjami. Niszczy drobnoustroje chorobotwórcze i ich formy przetrwalnikowe. Do tego procesu wykorzystujemy generatory które wytwarzają ozon. Jest to gaz złożony z trzech atomów tlenu. Powstaje naturalnie w atmosferze ziemskiej np. podczas wyładowań atmosferycznych jak również przy użyciu generatorów ozonu. Ozon jest gazem niebieskim cięższym od powietrza. Jego intensywny zapach jest wyczuwalny nawet w małych stężeniach. Ozon rozkładając się uwalnia atom tlenu, który neutralizuje związki chemiczne i mikroorganizmy. Poprawia jakość powietrza i sterylizuje pomieszczenia. Ozonatory wykorzystujemy do dezynfekcji:domów, mieszkań, pomieszczeń, piwnic, strychów, komórek, magazynów, klimatyzacji. W wyniku zastosowania ozonu nie powstają produkty uboczne. Ozonowanie stosujemy do neutralizowania przykrych zapachów które wniknęły w ściany, meble, wykładziny, tapicerkę meblową, przedmioty, itd. Przy użyciu naszych ozonatorów szybko i skutecznie odświeżamy: pokoje hotelowe, restauracje, sale konferencyjne, siłownie, biura, mieszkania, piwnice.
F.U.Perfekt wykorzystuje do odgrzybiania, dezynfekcji ozonatory firmy Trioxygen. W urządzeniach które stosujemy zastosowano najnowszą technologię wyładowań koronowych { mega plasma } dzięki której możliwe jest uzyskanie wysokich stężeń ozonu w krótkim czasie. Wykorzystanie wentylatorów o dużym przepływie powietrza pozwala szybko i równomiernie rozprowadzać ozon w pomieszczeniu. Pojawiająca się mgła podczas procesu jest naturalnym zjawiskiem spowodowanym reakcją ozonu z lotnymi związkami organicznymi. A utrzymujący się zapach ozonu po zabiegu nie świadczy o jego obecności. Ozon nie jest trwały i nadmiar gazu szybko rozkłada się do postaci tlenu. Ozon w dużych stężeniach jest szkodliwy dla ludzi, zwierząt oraz roślin! Dla tego kończenie po procesie musimy wywietrzyć pomieszczenia i zachować odpowiedni czas do ponownego jego użytkowania.
Firma Perfekt stosuje ozonowanie również do usuwania przykrych zapachów oraz odgrzybiania klimatyzacji w środkach transportu: samochodach, busach, autobusach, pociągach. Usługę ozonowania wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz firm w miastach: Łódź, Zgierz, Głowno, Pabianice, Stryków, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Ozorków i okolice.