608 684 460

Ozonowanie- usuwanie nieprzyjemnych zapachów, odorów

Ozonowanie pomieszczeń Łódź, dezynfekcja mieszkań Łódź Bałuty, ozon dla domu, odgrzybianie klimatyzacji Stryków, usuwanie pleśni Zgierz, odgrzybianie Domaniewice,  usuwanie nieprzyjemnych zapachów Łódź Widzew, odgrzybianie lokali Głowno, ozonowanie mieszkań Brzeziny, usuwanie zapachów po kocie, ozonator Trioxygen 10 duo, dezynfekcja piwnic, usuwanie zapachu wymiocin, usuwanie odoru, usuwanie zapachów zwierzęcych, usuwanie zapachu mleka, Bratoszewice dezynfekcja, kociego moczu, zapach po zwłokach, dezynfekcja Łowicz, odgrzybianie Piątek jak usunąć zapach papierosów, ozonator, ozon, zapach po zgonach, ozonowanie Głowno/

Ozonowanie pomieszczeń: biura, sali, szatni, klimatyzacji, usuwanie zapachów wykonujemy na terenie województwa łódzkiego. Dezynfekcja metodą ozonowania skutecznie zwalcza: bakterie, wirusy, grzyby, alergeny, roztocza.

Ozon neutralizuje nieprzyjemne zapachy: stęchlizny, spalenizny, kociego moczu, zwierząt domowych, zapachy kału, wymiocin, potu i kwasu masłowego. Wywołane: rozlanymi substancjami, pożarem, malowaniem, zalaniem, paleniem papierosów. Jeśli Państwo nie wiedzą jak usunąć nieprzyjemny zapach papierosów i trwale pozbyć się go z naszego otoczenia: mieszkań, ubrań, szaf, garderoby, przedmiotów. Polecamy najskuteczniejszą i niezawodną metodę ozonowania. Również dzięki tej metodzie zwalczymy brzydki i nieprzyjemny a wręcz nie do zniesienia zapach po trupie, nieboszczyku, zmarłym. Ozon niszczy drobnoustroje chorobotwórcze i ich formy przetrwalnikowe. Do tego procesu wykorzystujemy profesjonalne generatory, które wytwarzają ozon. Jest to gaz złożony z trzech atomów tlenu. Powstaje naturalnie w atmosferze ziemskiej np. podczas wyładowań atmosferycznych, jak również, przy użyciu generatorów ozonu. Ozon jest gazem niebieskim cięższym od powietrza. Jego intensywny zapach jest wyczuwalny nawet w małych stężeniach. Ozon rozkładając się, uwalnia atom tlenu, który neutralizuje związki chemiczne i mikroorganizmy. Poprawia jakość powietrza i sterylizuje pomieszczenia. Ozonatory wykorzystujemy do dezynfekcji: domów, mieszkań, pomieszczeń, piwnic, strychów, komórek, magazynów, hal produkcyjnych, klimatyzacji. W wyniku zastosowania ozonu nie powstają produkty uboczne. Ozonowanie stosujemy do neutralizowania przykrych zapachów, które wniknęły w: ściany, meble, wykładziny, tapicerkę meblową, szafy, ubrania, przedmioty itd. Przy użyciu naszych ozonatorów szybko i skutecznie odświeżamy: pokoje hotelowe, restauracje, sale konferencyjne, siłownie, biura, mieszkania, piwnice, strychy, komórki.

F.U.Perfekt wykorzystuje do odgrzybiania, dezynfekcji ozonatory firmy Trioxygen. W urządzeniach zastosowano najnowszą technologię wyładowań koronowych (mega plasma) dzięki, której możliwe jest uzyskanie wysokich stężeń ozonu w krótkim czasie. Wykorzystanie wentylatorów o dużym przepływie powietrza pozwala szybko i równomiernie rozprowadzać ozon w pomieszczeniu. Pojawiająca się mgła podczas procesu jest naturalnym zjawiskiem spowodowanym reakcją ozonu z lotnymi związkami organicznymi. A utrzymujący się zapach ozonu po zabiegu nie świadczy o jego obecności. Ozon nie jest trwały i nadmiar gazu szybko rozkłada się do postaci tlenu. Ozon w dużych stężeniach jest szkodliwy dla ludzi, zwierząt oraz roślin! Dla tego kończenie po procesie musimy wywietrzyć pomieszczenia i zachować odpowiedni czas do ponownego jego użytkowania. Przed procesem ozonowania pomieszczeń ludzie bezwzględnie musza je opuścić. Należy także zabrać rośliny i zwierzęta (bezpieczne będą rybki w akwarium). Nasza firma również posiada profesjonalne detektory gazowe Dräger. Przy użyciu detektorów mamy możliwości wykrywania i monitorowania gazów. Jesteśmy w stanie stwierdzić jakie stężenia panują w pomieszczeniu.

Firma Perfekt stosuje ozonowanie również do usuwania przykrych zapachów (stęchlizny, spalenizny, farby, lakierów, dymu nikotynowego, zapachów zwierzęcych) oraz odgrzybiania klimatyzacji w środkach transportu: samochodach, busach, autobusach, pociągach, przyczepach kempingowych. Usługę ozonowania wykonujemy dla Klientów indywidualnych oraz firm w miastach: Łódź, Zgierz, Głowno, Pabianice, Koluszki, Stryków, Łowicz, Brzeziny, Piątek, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów, Ozorków i okolice.