608 684 460

Czyszczenie strumieniowo – ścierne

 Czyszczenie strumieniowo - ścierne, hydropiaskowanie /Stryków, czyszczenie Zgierz, czyszczenie Łódź, czyszczenie Brzeziny

Hydropiaskowanie, czyli czyszczenie strumieniowo – ścierne polega na czyszczeniu powierzchni przy użyciu mieszaniny wody z piaskiem pod ciśnieniem.

Do czyszczenia elementów wykorzystywane jest urządzenie marki Karcher-myjka HDS 798 c eco oraz urządzenie do piaskowania Karcher HDS. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu mieszanina wodno-ścierna kierowana jest w stronę czyszczonych elementów. Dzięki temu, że ścierniwo zwilżone jest wodą uzyskuje się bardzo dobre parametry czyszczenia. Dodatkowo zastosowanie wody z piaskiem kwarcowym pod ciśnieniem pozwala na czyszczenie różnych powierzchni zarówno tych delikatnych jak i twardych. Firma używa wysokiej jakości urządzeń, pozwala to na dostosowanie odpowiedniego ciśnienia pracy i strumienia wody. Zapewnia bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni. Hydropiaskowanie pozwala na usunięcie zabrudzeń z elementów wykonanych z cegły, cegły klinkierowej, betonu, kamienia, stali. Skutecznie usuwa trudne zabrudzenia, tłuste plamy, pyły, farbę, lakiery, rdzę, zanieczyszczenia z soli. Polecane jest szczególnie tam gdzie tradycyjne mycie nie przynosi odpowiednich efektów. Nowoczesna metoda hydropiaskowania pozwala chronić środowisko ponieważ czyszczenie strumieniowo – ścierne wykonywane jest bez środków chemicznych. Użycie wody z piaskiem zmniejsza również pylenie w porównaniu z standardowym piaskowaniem. Stosując czyszczenie strumieniowo ścierne można w krótkim czasie oczyścić elewację budynku, ogrodzenie, ogrodową architekturę wykonaną m.in z kamienia naturalnego. Czyszczenie strumieniowo – ścierne może być stosowane w różnych warunkach atmosferycznych. Sprawdza się szczególnie do czyszczenia powierzchni znajdujących się w miejscach narażonych na długotrwałe działanie czynników takich jak substancje smoliste z dymu, spaliny z pojazdów, opady atmosferyczne. Występujące przez długi czas czynniki powodują nawarstwianie się tłustych zabrudzeń. Dlatego szlifowanie powierzchni piaskiem kwarcowym w otoczeniu wody jest bardziej skuteczne niż tradycyjne metody piaskowania. Usuwa uporczywe zabrudzenia i jednocześnie myje powierzchnię. Kontakt ścierniwa z czyszczoną powierzchnią narusza zabrudzenia a działanie ciśnienia wody powoduje ścieranie brudu nawet w obszarach, które nie mają bezpośredniego kontaktu z cząstkami piasku. Możliwość regulacji ciśnienia pracy urządzenia sprawia, że czyszczenie nawet delikatnych elementów jest bezpieczne i skuteczne. Hydropiaskowanie kamienia naturalnego lub starszych powierzchni oraz tynków jest bezpieczne dla powierzchni i spoiw łączących np. cegły. Czyszczenie strumieniowo ścierne gwarantuje oczyszczenie całej powierzchni w takim samym stopniu, nie ma plam i odbarwień. Jeśli próbowaliście Państwo usunąć uporczywy brud z elewacji budynku lub innych powierzchni z cegły czy betonu a standardowe mycie okazało się mało skuteczne zapraszamy proszę skontaktować się z firmą Perfekt. Polecamy hydropiaskowanie również w sytuacji kiedy należy przygotować powierzchnię do dalszego etapu renowacji np. usunięcie rdzy przed ponownym malowaniem. Technologia hydropiaskowania zapewnia doskonałą przyczepność farb lub lakierów do wyczyszczonej powierzchni.
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wykorzystujemy kilkuletnie doświadczenie oraz markowy sprzęt Karcher aby sprostać Państwa wymaganiom. W pierwszym etapie realizacji zlecenia weryfikujemy stan powierzchni, która będzie czyszczona. Następnie dobieramy odpowiednie parametry pracy urządzenia tak aby zapewnić bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni i skutecznie usunąć zabrudzenia. Firma wykonuje czyszczenie strumieniowo – ścierne na terenie Łodzi i okolic. Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz firm w miastach: Zgierz, Głowno, Stryków, Brzeziny, Aleksandrów Łódzki i okolice.

.